aimagazine
DMG MORI Czech s novým technologickým centrom
27. Aug. 2019 | autor: redakcia
Posledný augustový týždeň si spoločnosť DMG MORI Czech vyhradila na predstavenie svojich nových – práve dobudovaných priestorov showroomu a technologického centra zákazníkom z Českej a Slovenskej republiky. Len počas prvého dňa podujatia – na Grand Opening prišli do Brna približne tri stovky hostí.


V novom objekte DMG MORI strategicky umiestnenom v blízkosti diaľničného spojenia, nájde zázemie pre prácu vyše 70 zamestnancov spoločnosti a okrem showroomu výrobných technológií DMG MORI, tu bude sídliť aj servisná podpora, obchodné oddelenie a kompletná administratíva spoločnosti.
Ako pri slávnostnom otvorení uviedli vrcholoví predstavitelia DMG MORI, ambíciou nového centra je  posilniť dobrý vzťah k zákazníkom z ČR a SR. Nový showroom ponúka dostatok priestoru, aby poskytol komplexný  prehľad o portfóliu moderných výrobných technológií DMG MORI. 
DMG MORI sa ako výrobca obrábacích strojov sústreďuje na najnovší vývoj v oblasti integrovanej digitalizácie  a konektivity s dôrazom na zosieťovanie výroby, ďalej na integrovanú automatizáciu a tiež na potenciál aditívnej výroby. 
Otvoreniu nového technologického centra DMG MORI  sa budeme podrobnejšie venovať v novembrovom vydaní ai magazine.
aktuálne vydanie zobraziť archív vydaní
ai magazine 4/2020 vyšiel 7.9.2020
PDF číslo na stiahnutie
ai magazine 5/2020 vyjde 3.11.2020
Uzávierka podkladov 19.10.2020
partneri
kalendár podujatí a výstav
najčítanejšie za 7 dní
LEADER press, s.r.o., vydavateľstvo odborných časopisov, Dolné Rudiny 2956/3, 010 01 Žilina
© LEADER press, s.r.o. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
0.0936 s.