aimagazine
Logistická udalosť roka sa blíži! Nenechajte si ujsť kongres SLOVLOG!
23. Sep. 2019 | autor: redakcia
Už 13. logistický kongres SLOVLOG sa uskutoční v dňoch 3.-4. októbra 2019 v Kongresovom hoteli SENEC. Aktuálne témy, inšpirujúce prezentácie, top rečníci, medzi ktorými nebude chýbať napríklad uznávaný slovenský ekonóm Ivan Mikloš, alebo známy britský ekonóm a autor bestselleru "Transition Point" Sean A. Culey.


Už 13. logistický kongres SLOVLOG sa uskutoční v dňoch 3.-4. októbra 2019 v Kongresovom hoteli SENEC. Aktuálne témy, inšpirujúce prezentácie, top rečníci, medzi ktorými nebude chýbať napríklad uznávaný slovenský ekonóm Ivan Mikloš, alebo známy britský ekonóm a autor bestselleru "Transition Point" Sean A. Culey.

Sean A. Culey na kongrese SLOVLOG vystúpi s očakávanou úvodnou inšpirujúcou prezentáciou na tému Úspech v dobe digitálnej: potreba kopernikovskej revolúcie v podnikaní. V tejto vizuálne bohatej prezentácii, založenej na obsahu svojej novej knihy "Transition Point", priblíži, ako nová vlna revolučných technológií zásadne mení takmer všetky aspekty dodávateľského reťazca, vrátane vzťahu medzi zákazníkom a firmou. Predstaví pohľad do veľmi blízkej budúcnosti, kedy nadchádzajúca, mnohými paralelnými "nepríjemnosťami" sprevádzaná, automatizácia povedie k hodnotovému reťazcu, ktorý je plne automatizovaný, personalizovaný a lokálny.

V rámci programu napr. zástupca spoločnosti Jungheinrich na príklade projektu plneautomatického paletového skladu so žeriavovovým zakladačom inštalovaného v Continental Automotive Systems Slovakia účastníkov kongresu bližšie zoznámi s výhodami najmodernejších inovatívnych riešení skladov. Zaujímavá bude aj panelová diskusia s radom osobností na tému Slovensko na geografickej križovatky Európy, ktorú bude moderovať Peter Bečár.

V popoludňajšej časti prebehnú sekcie AUTOLOG (sekcia zameraná na trendy v automotive segmente), TRANSLOG (sekcia konaná pod záštitou spoločnosti ČESMAD Slovakia, v ktorej sa dozviete najhorúcejšie témy v dopravnom priemysle) a RETAILOG (dve a pol hodiny inšpirácie pre logistických manažérov v maloobchodných a produkčných spoločnostiach FMCG).

Ako je na tom slovenská ekonomika? Na túto otázku v rámci programu kongresu odpovie Ivan Mikloš. Potom prebehne popoludňajšia panelová diskusia na tému Ekonomické vízie a uhly pohľadu na budúci vývoj logistiky na Slovensku. A to zďaleka nie je všetko. Po prezentáciách sa uskutoční večerná logistická párty, tzv. Logistický business mixer. Druhý konferenčný deň, teda 4.10., bude pre záujemcov pripravená exkurzia do logistických prevádzok, napr. do logistického centra Alzy.sk v Senci.

Podrobný program nájdete na webe www.slovlog.sk. Vstup na kongres je pre užívateľov logistických služieb zdarma. Prihlásiť sa môžete tu: slovlog.sk/registracia.

aktuálne vydanie zobraziť archív vydaní
ai magazine 4/2020 vyšiel 7.9.2020
PDF číslo na stiahnutie
ai magazine 5/2020 vyjde 3.11.2020
Uzávierka podkladov 19.10.2020
partneri
kalendár podujatí a výstav
najčítanejšie za 7 dní
LEADER press, s.r.o., vydavateľstvo odborných časopisov, Dolné Rudiny 2956/3, 010 01 Žilina
© LEADER press, s.r.o. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
0.1456 s.